Янукович призначив лідерам парламентських фракцій зустріну

19 червня відбудеться зустріч президента України Віктора Януковича з керівництвом Верховної Ради і головами парламентських фракцій, повідомив на сьогоднішньому засіданні голова ВР Володимир Рибак. Президент Віктор Янукович запросив лідерів депутатських фракцій і голови Верховної Ради на зустріч, яка відбудеться завтра, в середу, в 18:30 у будівлі Адміністрації президента, - сказав спікер, відкриваючи нараду.

Голова фракції Всеукраїнське об'єднання Батьківщина Арсеній Яценюк, коментуючи повідомлення Володимира Рибака, виразив надію на те, що зустріч українського президента з головами парламентських фракцій пройде публічно, у присутності представників засобів масової інформації, правда, не уточнив, хотів би він присутності на зустрічі кореспондентів іноземних ЗМІ, або варто обмежитися лише присутністю журналістів вітчизняних видань.

Нагадаємо, 6 червня Віктор Янукович не зачитав перед депутатами своє щорічне президентське послання, а лише передав його текстовий варіант. На знак протесту нардепи від опозиції влаштували демарш і у черговий раз паралізували роботу парламенту.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.