Українцям на сім місяців заборонили пікетувати Януковича

Окружний адміністративний суд міста Києва до кінця 2013 року заборонив проводити акції протесту у будівлі Адміністрації президента України.

Постанова була приємна ще 13 червня, і термін його дії поширюється на сім місяців, проте відомо про це стало тільки сьогодні, 3 липня. Позов подала Київська міська державна адміністрація. Столична влада поскаржилася до суду на дві акації протесту під Адміністрацією президента. Учасники однієї з них оголосили безстрокову голодовку, вимагаючи відновлення порушених прав матері і дитини. Метою другої акції було привертання уваги президента на порушення його підлеглими конституційних прав людини і громадянина. Участь в ній повинні були прийняти до 50 чоловік, які також оголосили безстрокову голодовку і використали у висловлюванні своїх вимог плакати і гучномовці.

Суд порахував, що безстрокові акції можуть привести до порушення правопорядку, порушити спокій перехожих і жителів довколишніх будинків, ускладнити доступ громадян і співробітників до адміністративної будівлі, а також створити загрозу безпеки перших осіб держави.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.