Які замовляють майстер класи для дітей

Часто на різні урочистості та заходи замовляють майстер класи для дітей, так як сини і дочки є гостями як дорослого, так і дитячого свята. Дітей потрібно завжди займати, щоб батьки могли теж розслабитися. І якщо для підлітків і дітей-школярів замовити можна що завгодно. Для них підійде і створення мультиплікації, зйомка кліпу, плетіння мандал та ловців снів, валяння з вовни голкою, розпис дрібних виробів. Те для самих маленьких підібрати потрібно саме правильний майстер клас. Для таких кнопочок потрібен майстер клас для дітей такий, який безпечний, максимально простий, який досягає по закінченню максимально ефективного результату і не задіює батьків.

Як це не задіє батьків? Візьмемо для прикладу майстер клас по водній анімації Ебру. Здавалося б, що особливих навичок для такого малювання не потрібно, тут малюнок більше малює вода, ніж сама людина, яка тільки обирає колір, завдає в сюжеті місці, але наносити фарбу потрібно акуратним легким рухом прікоснув шило до поверхні води, а малюк трьох років просто не має потрібної моторики, щоб так ювелірно торкатися. А мокнув шило занадто, фарба тоне. Тому в таких уроках, коли майстер одночасно зайнятий кількома дітьми, майстер не може простежити за всіма дітьми і своєю рукою допомогти малюкові правильно доторкнутися до води. На такий урок батьків просять допомогти своїм чадам. І хоча Ебру - це процес, що зачаровує як дорослих, так і дітей, його як варіант для повного відволікання дітей розглядати не варто.

Є майстер клас для дітей «малювання кольоровим піском». Ось такий урок підійде для самих маленьких. Техніки виконання такого заняття бувають різні: є готові шаблони для наклеювання, вони вже з зображенням мультиплікаційних персонажів, папір на шаблоні вже самоклеящаяся, елементи для НЕ змішування кольорів відокремлені захисним папером. Такі малюнки виконуються таким чином, що малюк знімає защіткі, насипає туди пісок того кольору, який вважає за потрібне, згортає зайве. Чи не складно і красиво. Але деякі майстри більше люблять творчість і тому вони не використовують шаблони, а малюють малюнок самі, потрібну частину промазують клеєм, і насипають знову ж пісок потрібного кольору.

Майстер клас для дітей зі створення іграшки з кульки для моделювання. Іншими словами твістінг. Такий урок також подобається і підходить найменшим, адже кульки - це улюблена справа малюків, а щось зробити з них самому - еше цікавіше. На новий рік найменшим підійде майстер клас по створенню цукеркової ялинки, в якій також нескладно наносити все на ялинку. Вибрати можна і це завжди цікаво. Так що нехай ваші малюки будуть здорові, зайняті і щасливі!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.