Нерухомість в Калабрії, Італія — ваш особистий райський куточок!

Компанія Riviera Italiana - агентство нерухомості в Італії з російськомовними співробітниками і офісом в центрі скелі (місто на півдні Італії). Співробітники компанії довгий час живуть на півдні Італії і в силу своєї професії знають всі про італійському ринку нерухомості.

Клієнтам пропонується купити квартири в Італії недорого, апартаменти, вілли на березі моря і не тільки за доступними цінами, з повним юридичним супроводом, з докладними консультаціями або можливістю самостійного ознайомлення з доступними варіантами на сайті агентства: riviera-italiana.com. У даній статті будуть розглянуті основні переваги покупки нерухомості в Італії.

Високий рівень життя. Рівень життя в Італії гранично високий: розвинена інфраструктура, гарне медичне обслуговування, стабільна робота державних служб, лояльне, але шановане законодавство - райський куточок! Розумна інвестиція. Італія - одна з кращих європейських країн щодо інвестиційного клімату. Рівень життя тут незмінно збільшується, стрімко роззявляється інфраструктура, влада направляє значні частини бюджету на розвиток окремих регіонів, особливо прибережних.

При цьому на поточний момент вартість нерухомості на півострові низька, гранично нижче німецьких, французьких, британських та інших пропозицій. За останні кілька років ціна на нерухомість в Італії тільки збільшується. І така тенденція, згідно з прогнозами іменитих експертів, триватиме багато років. Так чому б не придбати нерухомість в Італії сьогодні, щоб насолоджуватися розкішним життям зараз зі значними перспективами і отримати прибуток в майбутньому ?!

Вигідне розташування. Знаменитий півострів має вдале місце розташування. Переліт сюди від Москви займає не більше 3-х годин. Від власного будинку в Італії на особистому автомобілі можна за кілька годин дістатися до таких країн як Франція, Швейцарія, Австрія. Це особливо актуально в зв'язку з наступним перевагою.

Отримання візи. При покупці нерухомості в Італії, власник отримує мультивізу терміном на 180 днів. Протягом цього часу можна вільно подорожувати по всіх країнах Шенгену. Влаштуйте собі по-справжньому запам'ятовується відпочинок!Безмежні можливості для відпочинку, дозвілля, бізнесу. Мальовнича бухта, прозора вода, найчистіше повітря, незаймана природа - просто неможливо мріяти про щось більше!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.