Як купляти квартиру в новобудові

Поради при купівлі квартири в новобудові тим, хто планує купити квартиру. Як уникнути основних ризиків, що зробити в першу чергу перед покупкою.

Як купляти квартиру в новобудові

Люблю я прогулятися по новобудові: звідусіль віє новизною і незайманістю, масштабністю і перспективністю майбутнього ремонту, і всюди снують люди, які розмовляють на незрозумілій мені мові ...
Той хто хоч раз хотів купити квартиру в новобудові знає, наскільки це трудомісткий і відповідальний процес.
Це і зрозуміло, стільки треба подивитися новобудов від забудовників і квартир, зважити всі «За» і «Проти», щоб врешті-решт визначитися і купити житло в новобудові.Цікаві поради що до вибору житла: Лесной квартал.
Перш ніж читати статтю, визначтеся - а може вам вигідніше купити квартиру на вторинному ринку нерухомості? Чи не поспішили ви з прийняттям рішення?

Звичайно, перш за все мінімальне наявність ризиків при купівлі квартири в новобудовах, наявність надійного забудовника, правильне оформлення документів при покупці квартири в новобудові, якість будівельних матеріалів і технології будівництва новобудов.
У зв'язку з цим розглянемо 12 порад, які стануть в нагоді, якщо вирішити купити квартиру в новобудові в Хабаровську, та й в будь-якому іншому місті.

№1 Отримати інформацію про забудовників

Ця інформація може бути доступна в мережі Інтернет.Дані про забудовників, зазвичай присутні на офіційних сайтах забудовників. Якщо у забудовника немає свого сайту, це вже може говорити про те, що публічності організація не любить.
Так само досить відомостей на форумах, де активно обговорюються такі теми пайовиками, або фахівцями, або тим і іншим одночасно - в будь-якому випадку можна дізнатися те, чого немає в офіційних джерелах.

№2 Звернути увагу на інфраструктуру

Новобудови найчастіше розташовані в різних районах міста. Це можуть бути цілі квартали, або окремо стоячі будівлі з точковою забудовою.
У зв'язку з цим, перш ніж купувати квартиру в новобудові, з'ясуйте де буде побудований будинок, в якому районі, наскільки в цьому місці розвинена інфраструктура (близькість розташування зупинок транспорту, магазинів, аптек, дитячих садів і шкіл).
Особливо це стосується тих, хто не має власного автомобіля. У практиці досить багато таких випадків, коли купивши квартиру в новобудові зраділі власники розуміли, що до повноцінного розвитку району ще далеко і до найближчої зупинки півтора кілометра пішим кроком.
Поради при покупці квартири в новобудові мають ще й додатковий розподіл по підпунктах, але це вже нюанси по кожному будинку - тут же даю загальні поради.

№3 Попередня оцінка на наявність «пробок»

Якщо у вас є особистий автомобіль, то перед вами стоїть як мінімум два завдання після покупки квартири в новобудові - дістатися до роботи вранці по можливості без «пробок», а ввечері надійно припаркувати свій автомобіль.
Про це, як не дивно треба подбати заздалегідь, тому що купуючи квартиру в новобудові, ви купуєте тільки саму квартиру.
Якщо з покупкою квартири передбачено придбання машиномісця в підземному паркінгу і ви на нього розраховували, орієнтуючись на ціну новобудови, то це добре А якщо ні, то доведеться передбачити наявність платних стоянок або продаються гаражів або ГСК поруч.
Не треба забувати, що при розгляді інфраструктури новобудови, не повинен залишитися неврахованих факт наявності хороших доріг поруч.
Можливо навіть варто проїхати там на годину-пік, щоб перевірити, як ви будете добиратися до роботи. Адже після покупки квартири в новобудові і заселенні в неї ця дорога стане для вас «рідний».

№4 Самостійний пошук пропозицій на ринку новобудов

Перед покупкою квартири в новобудові пошук шуканої квартири можна вести двома способами: самим і за допомогою агентств нерухомості. Коротенько про переваги обох способів.
При пошуку за допомогою агентств нерухомості ви можете знайти пропозиції, яких вже немає в продажу від забудовників, або квартири в новобудовах, які агентства нерухомості продають від забудовника на ексклюзивних правах.
При самостійному пошуку може статися так, що ви знайдете варіант дешевше від інвесторів, або «з перших рук», тобто від забудовника.
В цьому випадку зазвичай покупці консультуються у ріелторів, щоб дізнатися де і як перевірити «підводні камені» у забудовника, або просто дізнатися інформацію про забудовників.
Одна консультація у грамотного ріелтора може прояснити вам ситуацію на ринку і дати необхідні дані для впевнених самостійних дій.

№5 Визначити час покупки квартири в новобудові

Під час будівництва квартири в новобудові ви можете зробити її придбання на стадії риття котловану і до періоду самої здачі будинку. Ціна в різні етапи будівництва новобудови буде різна.
Найпривабливіша за ціною - при початку будівництва, найдорожча - після здачі новобудови.
Поради при покупці квартири в новобудові не передбачено всіх нюансів, наприклад, продажу броні в черзі на пайову участь. Так, навіть таке зараз практикують! А це навіть не стадія «котловану», просто проект на папері.

№6 Швидка перевірка паперів на будівництво новобудови

Гучне ім'я і популярність забудовника можуть трохи притупити вашу пильність, проте не поспішайте покладатися на те, що забудовник великий або добре розрекламований. Перевіряйте всі наявні у забудовника документи на будівництво будинку.
Особливо - дозвіл на будівництво об'єкта.

№7 Реєстрація договору

Для новобудов - це договір пайової участі.
Інше оформлення покупки споруджуваних новобудов законом не передбачено.

№8 Дізнайтеся якими банками акредитований забудовник

При прийнятті рішення купити квартиру в новобудові у певного забудовника, дізнайтеся якими банками він акредитований. Це, звичайно, невелика гарантія вашої захисту, але ви повинні розуміти, що банк перевіряє забудовника перш ніж акредитувати.
В іншому випадку, забудовник повинен вже менше вселяти вам довіри.

№9 Розрахунки при покупці квартири в новобудові тільки по безналу

Вирішивши купити квартиру в новобудові, всі фінансові операції необхідно проводити через безготівкову оплату.
Якщо при продажу квартири в новобудові наполягають на готівковому розрахунку, то вам повинні видати чек контрольно-касової машини (ККМ) і квитанція до прибуткового касового ордеру.

№10 Чи не підписувати зайвих паперів

У разі затягування термінів будівництва новобудови, забудовник може вам запропонувати підписати угоду про продовження термінів надання квартири в новобудові - це угода не треба підписувати.
Якщо ви його підпишіть, значить пізніше стягнути неустойку, в зв'язку з невиконанням забудовником своїх зобов'язань - не зможете.

№11 Увага при прийомі квартири

Після закінчення будівництва забудовник запропонує прийняти квартиру, яку ви у нього придбали. Якщо при зовнішньому огляді ви виявили якісь недоліки, то їх необхідно вказати в акті прийому-передачі. Забудовник повинен їх усунути.
У разі відмови забудовника усувати виявлені вами недоліки і відмови підписувати акт прийому-передачі квартири з зазначеними вами недоліками - направляйте на адресу забудовника претензію, з посиланням на недоліки і необхідність їх усунути в певні терміни.

№12 Відповідність площ квартири в документах і насправді

Складаючи і підписуючи договір про пайову участь, ретельно перевіряйте характеристики квартири, що купується в новобудові, зокрема мова йде про площу.
Якщо ви виявили невідповідність і надається площа в квартирі менше, зазначеної в договорі пайової участі з забудовником - ви можете вимагати компенсацію, відповідно до ст.4 Федерального Закону №214.
Задоволення вашого вимоги здійснюється або забудовником безпосередньо, або через суд.
Щоб уникнути подібних випадків забудовники, в договорі пайової участі, можуть встановлювати певну межу розбіжності площ в квартирах і готові йти вам назустріч, якщо цю межу перевищено.
Але в цьому випадку суд може визнати подібне застереження забудовника недійсною в сто відсотків випадків.
Будьте готові до того, що подібні умови в договорі можуть з'явитися і рішення їх, в основному, відбуваються в судовому порядку. Пам'ятайте, що обіцянки на словах про внесення змін до договору пайової участі «потім» - це всього лише слова.
Звичайно, такий обсяг інформації і дій часто непосильний для людини непідготовленого. Добре, що є перевірені в справі юристи, які вже натискати щодо вирішення житлових питань та досить рідко просиджують в кабінеті, тому що вирішують питання своїх клієнтів.
Якщо є ще якісь нюанси - поділіться ними в коментарях до статті. Упевнений, що ваш досвід стане в нагоді іншим відвідувачам сайту, які вирішать купити квартиру в новобудові.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.