Види абразивних інструментів

 Виготовляти абразивні інструменти в промислових масштабах почали приблизно в 70-х роках 19-го століття, з моменту появи перших шліфувальних верстатів. В цілому вони поділяються на два основних види - жорсткі і гнучкі. Тут, наприклад на сайті -  можна замовити якісний та надійний інструмент.

Види абразивних інструментів
  До жорстких відносяться:
- Шліфувальні диски - це різні абразивні інструменти у формі круга, конусів, різних профілів і розмірів.
- Відрізні круги - зазвичай бувають діаметром до 3,5 метрів. Ширина, висота і форми залежать від оброблюваного матеріалу;
- Бруски, з нанесеним на них покриттям з абразивного матеріалу;
  До гнучким відносяться:
  - Стрічка, виготовлена ​​з матеріалу синтетичного або рослинного походження, покрита одним або двома шарами з абразивного матеріалу;
  - Наждачний папір або тканину з нанесеним на неї шаром з абразивного матеріалу;
  - Абразивні пасти, до складу яких входять дрібні частинки різних абразивних матеріалів, розподілені в м'якій в'язкої масі (масло, парафін, стеарин, гас і т.д.)
  Вибираючи абразивний інструмент необхідно враховувати такі важливі моменти як - характеристика призначеного для обробки матеріалу, розміри деталі, форма і вид поверхні, що шліфується, необхідна точність шліфування, ступінь шорсткості поверхні, необхідну кількість виробів, призначених для обробки і т.д. Тільки з огляду на всі ці нюанси, ви зможете провести якісну обробку поверхні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.