Втомлені візити в туалет: що робить з організмом веганство

Британські вчені провели дослідження, в рамках якого спробували розібратися в тому, що відбувається з організмом людини, який вирішив відмовитися від продуктів тваринного походження та «став на шлях» веганства. Результати їх роботи опублікувало видання Independent.

Користь від поїдання переважно рослинної їжі доведена давно, не кажучи вже про етичних і екологічних плюси відмови від м'яса. Однак що ж робить ця відмова з нашим організмом?

Втома

З-за отстуствия в раціоні червоного м'яса вегани (і вегетаріанці) відчувають нестачу вітаміну В12 і залозі. Це може призвести до втоми, головних болів, запаморочення та анемії.

При цьому заповнити недолік можна за допомогою пластівців, горіхів, шпинату і льону. Багаті залізом продукти необхідно включати в кожний прийом їжі.

Кальцій

Люди, які вибрали веганство, як правило, страждають через нестачу кальцію в організмі. Справа в тому, що до цього призводить відмова від молочних продуктів. Ця проблема, так само як і недолік заліза, заповнюється шляхом додавання у раціон багатих кальцієм продуктів.

Веганам варто перейти на рослинна молоко, а також на напої, в основі яких лежить соя.

Туалет

Вегани споживають набагато більше клітковини. Її вживання призводить до покращання травної системи. Крім того, це дуже корисно для лактації.

Серце

Вегетативні білки, такі як соя, можуть знизити ризик серцево-судинних захворювань. Їх вживання покращує артеріальний тиск, знижуючи рівень холестерину.

Вага

Вегани мають більш низький індекс маси тіла. Це пояснює, чому вегани мають тенденцію до зниження маси тіла. При цьому, якщо ви постійно вживаєте крохмалисті продукти, ви можете і погладшати, незалежно від того, веган ви чи ні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.