Дієтологи розповіли, яке поєднання продуктів смертельно небезпечно

Дієтологи розвінчали різні міфи про поєднанні їжі. За їх словами, багато продукти просто не можна вживати разом. До них відносяться сир і помідори, а також червоне вино і м'ясо. Видання Dni.ru опублікувало перелік найбільш небезпечних сполучень продуктів для здоров'я.

За порадою дієтологів, любителів добре поїсти треба знати певні правила харчування. Фахівці пояснили, що поєднувати яловичину і сухе вино дуже небезпечно. Вживання їх разом може привести до проблем з печінкою.

Улюблений алкогольний коктейль «віскі — кока-кола» також дуже небезпечним, так як вуглекислий газ, потрапляючи в кров, сприяє швидкому всмоктуванню етилового спирту. Від чистого віскі людина сп'яніє набагато пізніше, ніж від міксу з кока-колою. За словами лікарів, через надмірне вживання такого напою можна впасти в кому.

Також у списку опинився і смажену картоплю з яйцями — блюдо, яке є улюбленим для багатьох росіян.

Не менш шкідливим поєднанням дієтологи вважають вживання чаю разом з випічкою. Зловживання булочками та виробами з дріжджового тіста веде до ожиріння. І чай ситуацію не врятує, а лише позбудеться усіх своїх властивостей, якщо запивати їм пиріжки.

Не дуже добре поєднувані продуктами, на думку експертів в області харчування, є і білий сир з помідорами. Корисні овочі ніяк не рятують від такої важкої для організму ноші, як білий сир. Таке страву щодня їсти точно не варто.

Також дослідники відзначили, що диня є відмінним засобом, щоб перекусити в спекотний день. Але от поєднувати її не можна ні з якими продуктами. Молоко, за їхніми словами, теж не можна поєднувати ні з якою іншою їжею, а не тільки з рибою, як це прийнято вважати. Виняток можна зробити лише для чорного чаю і кави, в які можна додати трохи молока.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.