Вода вже не життя: як вона нас вбиває

Відома компанія - виробник бутильованої води для дітей заявила, що подає в суд на Росконтроль, який знайшов в її воді небезпечні хімічні елементи і навіть ртуть.
 
Прохолода високих гір, струмки і водоспади, гірські озера і найчистіша питна вода з самого серця (наприклад) Кавказьких гір. Нам здається, що купуючи пляшку води в магазині, ми п'ємо саму природу. Але найчастіше виявляється, ми і справді п'ємо воду з гір: Міськводоканалу.

Сьогодні ми доведемо: казка про живу і мертву воду - зовсім не вигадка. А бутильована мінералка, куплена в магазині, може бути й зовсім отрутою. Тести Росконтроля підтверджують: по справжньому чистої води на прилавках не так вже й багато. Деякі відомі виробники попадаються вже другий рік поспіль.

Джерелом бутильованої води може служити як вода підземна, так і вода з поверхневих водойм. Остання особливо лякає.

Наш організм не може без води. Рекомендації лікарів: в день необхідно випивати близько 2,5 літрів рідини. "Чиста вода", як кричить реклама в кожній пляшці. Але де гарантія того, що вода з артезіанської свердловини - насправді не зі звичайної річки?

Кілька днів тому в пляшках з питною водою для дітей фахівці виявили ... ртуть, а також безліч шкідливих домішок. У ній практично відсутні кальцій і фтор. А для дитини це критично: без фтору не буде здоровою емалі зубів, а буде карієс. Одним словом, мертві води і не знайти.

В день ми вживаємо приблизно 2 літри чистої води. А нас таких в країні 146 млн 544 тисячі 710 осіб. Виходить, майже 300 млн літрів в день. Тобто ми випиваємо 81 олімпійський басейн в Ріо)) ну, той самий, який позеленів.

Велике виробництво в Підмосков'ї. Тут щодня розливають десятки тисяч літрів тієї самої живої води. Джерело чудодійною вологи залягає на глибині 105 метрів. Цю воду треба просто підняти і упакувати - все інше природа вже зробила за нас сама.

Але не у всіх компаній є доступ до артезіанської свердловини. І ось тоді на прилавки магазинів може потрапити відверта отрута. Виробники часом і не приховують: беруть воду з-під крана, очищають її і збагачують штучно. Правда, за якість, як показує практика, ручаються не всі, - зате які надприбутки маячать на горизонті.

Пляшка води в магазині коштує приблизно 32 рубля (в склі - 60-70). Сама вода разом з очищенням обходиться всього в 5 копійок (мова зараз, звичайно, не про артезіанської). Пляшки - теж не найдорожчий момент: 4 з половиною рубля за пластик і приблизно 10 за скло. А все інше - логістика і звична нам магазинна накрутка в 200 відсотків мінімум
Виходить, прощаючись зі своїми кровними, ми купуємо кота в мішку. Гарантії, що так звана артезіанська не опиниться водопровідної, аби як очищеної, - немає ніякої. Здавалося б, власникам власних криниць пощастило: студена водиця з джерела прямо у дворі - що може бути краще?
Євген Молчанов з Батайска колодязь копав сам. Перші дні, говорить, не міг напитися - такою смачною здавалася вода. Через тиждень з важким отруєнням потрапив в інфекційну лікарню.

Тепер Євгену доводиться по-старому пити воду з-під крана: колодязну використовувати для поливу городу та самого себе. Десятки тисяч рублів, витрачених на будівництво колодязя, буквально змило водою.

Кожна шоста проба води, взята на експертизу в Росії з різних джерел, не відповідає вимогам за санітарно-хімічними показниками. Небезпечна, простіше кажучи.

Вода з-під крана відразу, звичайно, не вб'є. Але протікаючи по зношеним часом водопровідних труб, вона несе в собі всю таблицю Менделєєва, деякі елементи - це бомба уповільненої дії.

З кожним роком росіяни все більше п'ють бутильованої води: за останніми даними, одна людина випиває близько 40 літрів. Але 10-15 відсотків цього ринку, відзначають експерти, підробка. Ось і жителі Якутії кілька років думали, що п'ють найчистішу воду від перевіреного постачальника.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.