Влада зачищає Майдан від барикад

У Києві сьогодні, в ніч на 11 грудня, Беркут почав розгонити євромайдан. Близько години ночі силовики оточили Майдан і почали його штурм.

Внутрішні війська і спецназ Беркут зуміли прорвати першу лінію барикад на Інститутській вулиці. Між правоохоронцями і барикадою на вул. Інститутській вишикувався ланцюжок опозиційних народних депутатів, яких міліція розштовхала. Над барикадою клубочився дим, вибухала піротехніка. Раніше був зачищений Хрещатик. При демонтажі барикад біля будівлі Київської міської державної адміністрації активісти євромайдану, які знаходилися усередині, з вікон поливали правоохоронців водою, розпиляли сльозоточивий газ і кидали димові шашки. Зараз навколо Майдану Незалежности в Києві триває протистояння між міліцією і мітингуючими. В результаті зіткнень постраждали і активісти, і правоохоронці. Тілесні ушкодження отримали близько десяти бійців внутрішніх військ.

У МВС України повідомили, що вночі були затримані дещо найбільш активних протестуючих. У відомстві стверджують, що спецзасобів до учасників акції на Майдані Незалежности не застосовувалося, а самі мітингуючі неодноразово розпиляли у бік правоохоронців сльозоточивий газ і кидали димові шашки.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.