Бойовики в Іраку захопили важливий стратегічний пункт

Бойовики угрупування Ісламське держави Іраку і Леванта і що прилучилися до неї інші радикали-сунніти захопили в суботу місто Ель-Каим і ряд інших населених пунктів, які знаходяться на кордоні з Сирією. Для бойовиків це місто є особливо важливим стратегічним пунктом - після його захоплення вони вільно транспортувати озброєння, боєприпаси і паливо з однієї країни в іншу.

У свою чергу світова спільнота стурбована ситуацією, що склалася. Найбільше побоювань з приводу подальшого развитий у країн, що граничать з Іраком і Сирією. За наявною інформацією, нещодавно бої велися на кордоні з Йорданією. Бойовики ІГІЛ опублікували відеоролик, в якому вони загрожують вторгненням не лише в Йорданію, але і в Ліван.

Проте експерти подібне висловлювання розцінюють як пропаганду, подібну до опублікованої минулого тижня карти, згідно якої до складу Ісламської держави входить навіть Кувейт. Проте, чисельність ІГІЛ, за оцінками західних спецслужб, складає близько 15 тисяч чоловік. Найближчим часом ця цифра може вирости, передає ИТАР-ТАCC.

Тим часом в Ірані з'явилася інформації про те, що Катар рекрутував 1,8 тисяч найманців з Африки для відправки в Ірак. Ірак також сподівається на допомогу. Уряд, який очолює шиїт Нури Аль-Малики, заручився підтримкою Ірану у тому випадку, якщо бойовики погрожуватимуть святиням шиїтів. Чоловіча половина населення Іраку відповіла на заклик духовенства країни взятися за зброю і дати відсіч бойовикам.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.