Викрадені поліцією активістки FEMEN і фотограф відбулися штрафом

Російський фотокореспондент Дмитро Костюков і три активістки руху FEMEN, яких затримали в суботу, 27 липня, в Києві, за вироком Оболонського районного суду української столиці, повинні будуть заплатити штраф. Активісткам - штрафи по 85 гривен, Костюкову - штраф 136 гривен, - такий був вердикт служителів Феміди.

За словами адвоката Ярослава Яценко, засідання почалося з двогодинним запізненням і тривало весь день. Захисник підкреслив, що свідки плуталися у свідченнях, довго згадуючи, чи були феміністки топлес або ні. Потім довго звіряли особи підсудних - очевидці не могли упізнати то одну, то іншу.

Потім довго з'ясовувалося, чи було затримання схоже на напад, як заявили представники FEMEN. Було 15-20 чоловік, які нас били. Потім під'їхала міліція, яка нас відвезла в ОВД. Ми просто вийшли з під'їзду, на нас відразу напали, взагалі нічого не встигло статися. Усі були одягнені, я знімав, як дівчата виходять з під'їзду, - заявив Костюков. У результаті усі отримали штрафи за дрібне хуліганство і непокору співробітникам правоохоронних органів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.