НАК: Встановлені і затримані виконавці терористичного акту в П’ятигорську

Виконавці терористичного акту, події 27 грудня в П'ятигорську, встановлені і затримані. Про це в п'ятницю повідомив Національний антитерористичний комітет.

- В результаті комплексу оперативно-розшукових заходів і слідчих дій затримані особи, підозрювані в здійсненні теракту 27 грудня, - повідомили у відомстві. - В ході попереднього розслідування від вказаних осіб отримані визнавальні свідчення в скоєнні цього злочину, а також в підготовці масштабнішого теракту.

Всього вдалося затримати шістьох підозрюваних в підриванні вибухового пристрою недалеко від будівлі ДІБДР.

публікує список затриманих :

1. Атаев Мурад Гейбулла-огли, 1988 г.р.
2. Хализов Володимир Миколайович, 1953 г.р.
3. Хализов Рамазан Володимирович, 1983 г.р.
4. Абдулазизов Шамиль Абдулазизович, 1991 г.р.
5. Газимагомедов Шамиль Газимагомедович, 1988 г.р.
6. Ибрагимов Магомед Зелимханович, 1991 г.р.

Відносно затриманих порушили кримінальні справи відразу за трьома статтями. Учасники групи призналися в тому, що готували другий, масштабніший терористичний акт.

Нагадаємо, автомобіль Волга вибухнув недалеко від зупинки громадського транспорту, розташованої поблизу будівлі ДІБДР міста, 27 грудня минулого року.

В результаті вибуху постраждали люди, що стояли на зупинці. Три людини при цьому загинули на місці. Ще двоє були терміново доставлені в найближчу лікарню з різними травмами.

- Вибухнув легковичок Волга, припаркована недалеко від зупинки. Саме тому постраждали звичайні люди, які чекали громадський транспорт, - сообщил джерело в правоохоронних органах. - Основна версія - теракт.

В результаті ЧП постраждало також 4 припаркованих рядом автомобіля.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.