Вчені визначили найбільш шкідливий тип вегетаріанської дієти

Американські вчені визначили найбільш шкоду тип вегетаріанської дієти. Слідування йому загрожує серйозними проблемами зі здоров'ям. Про це повідомляє «Лента.ру».

Дослідження проводили фахівці Американського коледжу кардіології. Вони з'ясували, найбільш висока ступінь ймовірності отримати серцево-судинні захворювання при вживанні в їжу великої кількості цукровмісних продуктів разом з очищеними насінням.

Всього вченими було досліджено три моделі харчування. Перша поєднувала в собі продукти рослинного і тваринного походження, дві інші були чисто вегетаріанськими: варіант з цільними зернами, фруктами, ягодами і овочами і варіант з обробленими зернами, смаженою картоплею і підсолодженими напоями.

Фахівці відстежили режими харчування 200 тисяч добровольців, які протягом 20 років брали участь у спеціальних дослідженнях. Спочатку до дослідження не залучали людей з ішемічною хворобою серця, інфарктом та інсультом.

Найкращі показники здоров'я у вегетаріанців, активно вживали ягоди і фрукти. Змішана дієта і очищені зерна з цукром ні до чого доброго не привели. За час спостереження ішемічна хвороби серця розвинулася у 9 тисяч учасників експерименту.

При цьому автори дослідження попереджають, що не всі типи харчування, засновані на вегетаріанство, однаково корисні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.