Українці вийшли на мітинг в Києві із-за відмови влади від підписання СА

Акція протесту проти рішення уряду України призупинити підготовку Угоди про асоціацію з Європейським союзом проходить на Майдані Незалежності в Києві.

Приблизно опівночі(10:00 мск) на центральній площі зібралися близько 1,5 тисяч чоловік, і число мітингуючих постійно росте. Протестуючі узяли з собою прапори Євросоюзу і вимагають, щоб українська влада дотримувалася євроінтеграційного вектору. Підтримати євроромантиків на Майдан прийшли опозиційні політики - глава парламентської фракції партії Батьківщина Арсеній Яценюк, лідер партії Удар Віталій Кличко, лідер націоналістичної партії Свобода Олег Тягнибок і екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. У центрі також знаходяться декілька автобусів з силовиками, які перекрили підхід до адміністрації президента України на Банковій вулиці.

Кабмін України напередодні, 21 листопада, призупинив підготовку до укладення договору про асоціацію з ЄС, мотивувавши це необхідністю розвитку економічних стосунків з РФ і СНД. Український уряд доручив профільним міністерствам відновити діалог з країнами Митного союзу і СНД по активізації торговельно-економічних зв'язків, а також запропонувати Росії і Євросоюзу створити трибічну комісію.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.