Синя кухня

Сині кухні: від легких блідих відтінків синього до темно-синіх і опівнічних тонів, ніщо не зачаровує «прохолодою» як синій колір! Традиційні сині шафи поєднують моду з витонченістю, і часто зустрічаються в стильних кухнях і будинках високого рівня, як тут - http://www.brigantina-omsk.ru/.

Сині кухні створюють настрій: тому що синій - колір неба і моря, він викликає почуття простору, висоти і глибини. Синя кухня, як правило, буде сприйматися більш просторій, як ніби сам колір дає свіжість і прохолоду моря. Деякі кажуть, що синій колір може уповільнити частоту пульсу, знизити температуру тіла і зменшити апетиту. Але це не так. Це відмінний колір для вас який подарує вам приємний теплий клімат. Через своїх асоціацій в природі, синій, як правило, нагадує нам про небо, приємні температури, мир, спокій, стабільність, безпеку, красу, чистоту.

Синя кухня

Сині кухні-тенденції.

У той час як різні відтінки синього можуть увійти і вийти з моди, синій, по суті, вважається нескінченний колір. Як пара джинсів або безхмарне небо, витончена синя кухня може бути в поєднанні з іншими квітами, наприклад з білим кольором. Будемо повертатися з неба.

Як правило, яскраві кухні (сині кухні) вимагають особливої ​​турботи і уваги. Тому що синій колір може швидко забрудниться (вимазатися) від жирних страв. Тому кухня може зажадати більш часту ніжну прибирання і витирання пилу, ніж блідо-сині шафи. Знайте про це заздалегідь, це допоможе запобігти забрудненню вашої кухні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.