Сон – найкраща дієта: робота в нічну зміну призводить до ожиріння

Робота в нічну зміну веде до ожиріння. Такий результат дали дослідження групи вчених, про їх дослідженнях пише РИА «Новости».

За словами Лап-ах Це з Китайського університету Гонгконг, ожиріння людей, що працюють в нічну зміну, пов'язано, насамперед, з характером їх роботи. Також робота в ніч підвищує ризик розвитку раку грудей і хвороб серця. При цьому в даний час близько 700 мільйонів людей на всій земній кулі працюють у нічну зміну.

Крім того, британські вчені нещодавно виявили, що робота в ніч знижує у людини гостроту пам'яті та швидкість реакції.

На думку вчених, робота в нічну зміну веде до збою роботи біоритмів, а це, в свою чергу, викликає порушення обмінних процесів, проблеми з метаболізмом і розвиток нездорових дієтичних звичок.

Це і її колеги проаналізували висновки близько 30 наукових праць з даної тематики. В цілому в цих дослідженнях взяли участь кілька сотень тисяч людей, і це дозволило китайським медикам зробити досить однозначні і статистично достовірні висновки.

Виявилося, що постійна або періодична робота у вечірні та нічні години дійсно була пов'язана з розвитком ожиріння. У середньому, ймовірність придбати зайві кілограми була на 23-35% вище у таких людей, ніж у їх однолітків, що працюють вдень або не працюють взагалі. Ця тенденція дивним чином найсильніше проявляється серед працівників заводів, причини чого вчені поки не знають.

Але найважливішим чинником виявилася тривалість роботи у ніч: вона безпосередньо впливала на шанси розвитку ожиріння.

На думку вчених, ці висновки слід врахувати урядам всіх країн і поліпшити в зв'язку з цим трудове законодавство.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.