Сьогодні починається прийом документів у внз

З сьогоднішнього дня(1 липня) і до кінця місяця(31 липня) українські абітурієнти можуть подавати документи в приймальні комісії вищих учбових закладів. Кожен випускник має право подати документи в п'ять внз одночасно на три спеціальності в кожному.

Ті, хто не хочуть приїжджати у внз особисто і вважають за краще скористатися послугами інтернет-провайдерів, можуть подати документи в електронній формі, відправивши копії атестата і результатів ВНО за адресою ez.osvitavsim.org.ua. Усі заявки, які випускники віддали особисто в приймальну комісію, також будуть внесені в електронну базу.

Цього року, як і у минулому, вимоги до українських абітурієнтів залишаються тими ж - не менше 140 балів по профільному предмету і мінімум 124 бали по іншому предмету. Ті, хто подали документи в перші дні, зможуть дізнатися про результати вже починаючи з 1 серпня. Студентів на бюджетні місця зарахують до 11 серпня, а контрактников - до 25 серпня. У УЦОКО просять випускників при поданні документів у внз не користуватися послугами посередників, щоб не бути обдуреними.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.