Сигарети – багатим: Моз пропонує серйозно підвищити ціни на тютюнові вироби

Накласти заборону на всі види безподаткових і безмитних продажів тютюнових виробів, підвищити акцизи на тютюнові вироби та електронні аналоги до європейського рівня і ввести екологічний податок на сигарети пропонує Міністерство охорони здоров'я РФ. Про це повідомляє «Інтерфакс». Всі ці заходи містяться в остаточній редакції антитабачної концепції, розробленої відомством для уряду РФ.

Економічні заходи в боротьбі з курінням Моз бачить найбільш ефективними. При цьому встановлені на сьогоднішній день акцизні ставки не дозволили досягти поставленої мети: середнього рівня оподаткування на рівні країн Європейського регіону Всесвітньої організації охорони здоров'я, який становить не менш 2,38 долара на пачку сигарет – близько 136 рублів. Мінімальна ставка акцизу на пачку сигарет становить лише трохи більше 42 рублів. Це, на думку міністерства, не сприяє скороченню числа споживачів тютюнової продукції.Якщо новий закон буде прийнятий, курців очікує серйозне зростання цін на сигарети.

Крім того, в остаточній редакції антитабачної концепції передбачено заборону на використання в кафе і ресторанах кальянів, вейпов та електронних сигарет і їх реалізацію неповнолітнім. За словами міністра Вероніки Скворцової, за 4 роки реалізації антитютюнових заходів вдалося втричі зменшити кількість курців серед підлітків 13-15 років і на третину серед дорослих.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.