Саакашвілі можуть заборонити в’їзд до України

В'їзд на територію України може бути закритий для Михайла Саакашвілі. Оголосити 36 чоловік, у тому числі колишнього президента Грузії, персонами нон грата зажадав депутат від Партії регіонів Олег Царев. За його словами, в цей список він включив людей, зацікавлених в погіршенні політичної ситуації в країні.

Згідно із заявою нардепа від ПР Олега Царева, МЗС і СБУ задовольнили його запит про заборону в'їзду до України 36 чоловік, серед яких громадяни США, Великобританії, ФРН і Сербії, але основна частина - грузини. Вони підозрюються депутатами в консультаціях опозиції по дестабілізації ситуації в країні. У списку є Георгій(Гиви) Таргамадзе, оголошений Росією в міжнародний розшук як один з організаторів масових безладів під час акції на Болотяній площі в Москві.

Проте учора, 24 грудня, глава МЗС України Леонід Кожара заявив, що його відомство не розглядало подібне звернення Царева. За його словами, це компетенція СБУ. У службі безпеки України повідомили: Списків не існує, але по конкретних людях робота ведеться, і є громадяни, чий в'їзд до України небажаний. У СБУ прізвища не назвали, пояснивши, що ця приватна справа громадян.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.