Путін: усі бойові дії на Україні мають бути припинені

Володимир Путін в день пам'яті і скорботи поклав вінок до Вічного вогню у Могили Невідомого солдата в Александровском саду в Москві. Разом з главою держави пам'ять полеглих у Великій Вітчизняній ушанували Дмитро Медведєв, а також керівники адміністрації президента, спікери обох палат парламенту, ветерани. Після церемонії Путін поділився своєю думкою про ситуацію на Україні.

За словами президента, те, що зараз на території СРСР опісля багато років після Великої Вітчизняної війни гинуть люди - велика трагедія. У такій ситуації мирний план Порошенка повинен допомогти ворогуючим сторонам прийти до врегулювання конфлікту, сказав Путін.

Росія підтримуватиме ці наміри, але найголовніше - політичний процес. Важливо, щоб на базі перемир'я виник діалог між протиборчими сторонами, щоб знайти прийнятні для усіх компроміси, щоб люди, що мешкають на південному сході України, відчували, що вони є невід'ємною частиною цієї країни, мають усі права громадян держави, і ці права гарантовані, у тому числі, Конституцією, - відмітив Володимир Путін.

Незважаючи на указ Петра Порошенка про припинення бойових дій, на південному сході України тривають зіткнення. Вночі ми бачили досить активну роботу артилерії з українського боку. Я не беруся сказати, хто це робить, регулярна армія або праві сили, але це відбувається. Треба добитися того, щоб усі бойові дії були припинені, - відмітив глава держави.

Напередодні Володимир Путін підтримав рішення президента України Петра Порошенка про припинення вогню на південному сході України і його намір досягти мирного врегулювання. Проте президент Росії підкреслив, що запропонований план без практичних дій не зможе стати життєздатним і реалістичним, передає Росія 24.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.