У президентських виборах в Україні візьмуть участь усі три лідери опозиції

У Україні в першому турі президентських виборів в 2015 році братимуть участь лідери усіх трьох опозиційних політичних сил, заявив лідер парламентської фракції Батьківщина Арсеній Яценюк.

Незважаючи на заяви лідера Удару Віталія Кличка про можливого єдиного кандидата від опозиції на президентські вибори 2015 року, існують підписані опозиційними силами угоди, яких ніхто доки не відміняв, заявив Яценюк. За його словами, ці угоди припускають висунення єдиного кандидата від опозиції лише в другому турі президентських виборів. Як відмітив політик, виграти президентські вибори - це ще не означає кардинально змінити владу в країні. Окрім президента потрібна ще і сильна, надійна президентська команда.

При цьому Яценюк додав, що насправді дострокові вибори президента повинні пройти в жовтні вже цього року. Юридична можливість для цього є, упевнений він. Для цього необхідно повернутися до старої редакції Конституції і провести вибори на п'ять місяців раніше. Згідно діючої Конституції, вибори українського президента повинні пройти в лютому 2015 року.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.