Промисловий альпінізм

Міська забудова є настільки щільною, що навіть просто поставити навколо будівлі лісу для ремонту - ціла проблема. Ці зміни породили відносно новий напрямок сервісу - послуги промислового альпінізму.

Промислові альпіністи проведуть чистку фасадів будівель, розмістять рекламні конструкції, підріжуть дерева і зроблять багато іншого. Ця робота не тільки складна і небезпечна, вона вимагає від людини, крім фізичної витривалості, ясного розуму і нестандартного, творчого підходу до вирішення проблем. Особливо важливо це в відношенні головної проблеми - як підібратися до потрібного місця, так щоб було відносно безпечно і зручно провести потрібні роботи. Як і де закріпити троси, яким чином доставити до потрібного місця, найчастіше на висоту кілька кілометрів, необхідне обладнання - для всього цього готових рішень практично не існує, і альпіністи змушені щоразу вирішувати ці питання заново.

Ще один напрямок промислового альпінізму, в якому потрібна певна креативність - підйом і доставка вантажів на велику висоту або підйом великогабаритних вантажів там, де неможливо використовувати спеціальну техніку. Як правило, для підйому таких вантажів за допомогою промислових альпіністів навіть не потрібно встановлювати на даху будівель лебідки, які грунтовно псують покрівлю. Єдине що потрібно - дуже точно розрахувати траєкторію руху вантажу в повітрі, щоб він не зачіпав будівлю, не псував вікна, огинав кондиціонери і рекламні конструкції. Саме з цієї причини виконувати підйом вантажів методом промислового альпінізму повинні люди не тільки сильні, але і здатні зрозуміти весь баланс цієї непростої системи.

Крім цього, промислових альпіністів часто запрошують власники ділянок, на яких по ряду причин необхідно видаляти старі дерева, Здавалося б, що спиляти дерево дуже просто і альпіністи тут ні до чого, але це стосується лише тих деревах, що ростуть в лісі. Очищення від хворих і старих дерев міських вулиць вимагає чималої винахідливості. Для того щоб виконати цю роботу, альпіністові належить забратися на дерево і насамперед видалити частину сучків, розрахувавши все так, щоб не постраждали не тільки люди, а й будови. Після цього розраховується, яку частину стовбура можна безпечно і швидко прибрати, і завершує видалення дерев викорчовування пня, яка проводиться вже з землі.

Як бачите, життя сучасного мало-мальськи великого міста уявити без промислових альпіністів вже не можна.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.