Прокуратура України завела кримінальні справи за фактом нападу на Юрія Луценка

Лідер руху Третя Українська республіка постраждав під час колотнечі біля будівлі Святошинского районного відділу міліції. За розповідями очевидців, Луценка разом з дружиною намагався втрутитися в конфлікт, що розгорівся, між бійцями Беркуту і активістами автомайдану.

Мітингуючі блокували автобус з силовиками. Екс-міністр отримав декілька ударів по голові, намагаючись завадити бійці між сторонами. Його доставили в реанімацію, де він знаходиться досі.

Екс-глава МВС України ще декілька днів знаходитиметься в реанімації. Медики оцінюють стан Юрія Луценка як середньому ступеню тяжкості. Про це повідомила його дружина Ірина.

У ефірі лікар і колишній міністр охорони здоров'я України Юрій Поляченко прокоментував стан екс-глави МВС України.

- На той момент, коли я відвідував Юрія Луценка в лікарні, стан його був середньої тяжкості, він погано орієнтувався в просторі і в часі, був сонним. Лікарі рекомендують інтенсивну терапію впродовж декількох днів - від трьох до п'яти, - відмітив Юрій Поляченко. - З боку родичів прозвучало також прохання перевести його в палату, оскільки в реанімації не дуже комфортно.

Представник української правлячої партії регіонів в ефірі телеканалу повідомив, що офіційних даних про травму Луценка досі немає. Більше того, його дії могли бути сплановані.

- Метастази вмираючого майдану сьогодні приводять ось до таких вишуканих дій. Представникам опозиційної меншості потрібні сакральні жертви, вони намагаються мобілізувати людей на цивільне протистояння, по суті, на продовження спроб перевороту. Луценко не розуміє, що тема майдану померла і масових безладів організувати не вдасться, - відмітив депутат Верховної ради України Вадим Колесниченко.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.