22 грудня на Майдані в Києві відбудеться чергове веч

Лідери трьох опозиційних сил - Арсеній Яценюк, Віталій Кличко і Олег Тягнибок - оголошують про проведення в неділю, 22 грудня, народного віче на Майдані Незалежности і закликають людей приєднатися. Про це говориться в спільній заяві трьох політичних сил.

Віктору Януковичу слід знову нагадати, що ми - є! Ми, люди, які хочуть змін, почувають себе громадянами, а не рабами, хочуть жити, а не існувати. Ми усі вийдемо на Майдан Незалежности в 12:00 в неділю, щоб показати, що нас - мільйони, і ігнорувати нас не варто, - призвали лідери опозиції. У повідомленні говориться, що причиною скликання чергового віче стало інтерв'ю Віктора Януковича, яке дало усім зрозуміти, що президент відірваний від реальних потреб і проблем українського народу.

З сцени на Майдані в неділю також виступлять групи ТНМК, Мотор'ролла, KOZAKsystem, Гайдамаки і виконавці Тарас Чубай, Маричка Бурмака, Ніна і Антонина Матвиенко, Арсен Мирзоян. Нагадаємо, Народне віче на Майдані 22 грудня буде вже п'ятою по рахунку акцією після силового розгону мирної акції протесту студентів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.