Природна краса Німеччини

Німеччина славиться своєю чистою природою та культурою. Всі ліси притаманне Німеччині дуже чисті і доглянуті, незважаючи на ліси, які знаходяться в Росії. Найбільшим лісом з усіх в Європі вважається Баварський ліс, а ліс Шварцвальд величезний і дикий ліс, який містить в собі в основному дику природу. У лісах Німеччини зростає дуже велика кількість дерев: берези, сосни, клени, дуби і багато інших. Але така природа не завжди сприяє зняттю міської суєти і різних видів тривог. Ягоди тут в основному дикі і отруйні, але мають дуже гарні і соковиті відтінки, що так і вабить з'їсти їх. Тому будьте дуже пильні, гуляючи по лісах Німеччини. Грибів росте мало, але в основному вони теж отруйні, тому, щоб знайти «правильний» гриб тут працюють спеціалізовані в цьому люді.Прірода також сильно і яскраво порадує вас своїми водоймами і морями. Тут можна насолодитися повітрям і шумом моря, що не занурюючи свої думки в щоденні проблеми.
Варто відвідати найкрасивіше місце - це Альпійські луки, які багаті розмаїттям кольорів. На лузі ви можете побачити різноманітність орхідей, троянд цикламена і навіть лютиков, також в яке - той час зростає верес. Найбільш барвисті луки виглядають навесні і влітку, особливо навесні, коли багато рослин починають розпускатися, при цьому їх чарівний аромат пронизує до глибини душі.

Екосистема дуже тендітна, тому відвідувачі, прогулюючись по цим лугах, дотримуються доріжки, щоб випадково не нашкодити будь - якого рослині.

З живності тут можна зустріти багато кого, наприклад: альпійських бабаків, єнотів, диких козлів і зайчиків. Відвідавши Національний парк, ви будите, здивовані тому, які рідкісні види птахів і тварин там мешкають, для любителів полювання цікаво буде побачити там Золотого орла. В горах можна часто зустріти звичайних диких котів, які виглядають цілком як домашні. Також рідко, але можна зустріти в Німеччині білих лелек і соколів, які рідко з'являються в цих зонах, боячись того, що їх уб'ють, як раніше люди робили браконьєрство над усіма тваринами, тому у цих живність ще залишився внутрішній страх про це. У східній частині можна зустріти диких вовків і лосів, які не становлять загрози для людей.Природа дуже різноманітна, а головне тут свіже повітря, який потрібен для нашого здоров'я, тому бажаючим підлікуватися, варто сюди приїхати. Подивившись природні місця в Німеччині, у вас залишаться відмінні враження про своє вдалому подорожі.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.