Представлений новий ультрабюджетний смартфон Fly

Британська компанія Fly завжди радувала сучасних користувачів бюджетної продукцією. Висока якість незмінно поєднувалася з непоганою продуктивністю і доступною ціною. Здавалося б, Fly більше нічим здивувати покупців. Однак не так сталося як гадалося!

Широкій публіці був представлений Fly Stratus 3, вартістю 3 490 рублів. 50 доларів за сучасний смартфон - неймовірно! І це, з огляду на той факт, що Fly не має своїх виробничих потужностей, і замовляє виготовлення пристроїв під власними конфігураціями у сторонніх заводів! У багатьох виробників зі світовим ім'ям є, чому повчитися у Fly. Відзначимо, що тут http://vseplus.com/product/mobilnye-telefony/7-displei/fly/f-veg_11 ви можете купити екрани і дисплей для смартфона по привабливо низькою ціною.

Однак повернемося до ультрабюджетного смартфону. Якими характеристиками він може похвалитися? Перш за все, це компактність. При 12,5 см у висоту, 6,4 в ширину і 1,1 в товщину, смартфон оснащений 4-х дюймовим екраном TFT. Дивно, але багато сучасних користувачі все частіше віддають перевагу компактним пристроям, які, на відміну від «лопат», можна заховати в кишені брюк, і при цьому він не буде стирчати з кишені, і заважати руху користувачів.

Fly Stratus 3 працює на ОС Андроїд 5.1. Що стосується технічної складової, то пристрій оснащується двоядерними процесорами частотою 1,2 ГГц, модулями bluetooth, Wi-Fi, 3G і навіть GPS! При внутрішньої пам'яті 4 Гб, в смартфоні можна розмістити карту пам'яті, об'ємом до 32 Гб. Однак з камерою смартфон все-таки підкачав - основна всього лише 3,2 Мп. Зате є фронтальна. Однак, з огляду на ціну, з цим можна миритися.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.