Фасадна теплоізоляційна система термопанелей

Важливим моментом при облаштуванні будь-якого будинку є облаштування будинку таким чином, щоб він придбав не тільки зовнішню красу, а й став всередині теплим. Термопанелі з клінкерної плиткою в Москві використовуються з метою утеплення фасадів і поліпшення декоративних властивостей котеджів, багатоповерхових будинків, чесних жител або дач.

Завдяки можливості облаштування фасадів за допомогою термопанелей можна в значній мірі знизити втрати тепла через стіни споруд. Крім усього іншого, будинок легко перетвориться в цегляний, якщо застосувати для обробки клінкерну плитку. Подібне рішення відрізняється простотою і відмінною швидкістю втілення в реальність. Повсякденне життя можна зробити більш комфортною завдяки використанню даної системи комфорту, простоти і зручності.

Холод наше життя робить дискомфортною, тому що ні про що інше думати не виходить. Систему утеплення необхідно вибирати з урахуванням її терміну служби і витрат на підтримку виду зовні. Клінкерні термопанелі виявилися по праву на верхніх позиціях, випередивши інші системи утеплення. Обумовлено це наявністю прямих і непрямих факторів.

Установка цього матеріалу вирішує проблему зовнішнього вигляду фасаду будівлі, і таких експлуатаційних показників, як довговічність і придатність системи до ремонту. Одного разу нею, скориставшись, ви не будете жити в очікуванні руйнування панелей. Кожне десятиліття не потрібно буде міняти дизайн фасаду, а з точки зору довговічності - тільки цегляна кладка з клінкерної цегли випереджає термопанелі.

Оптимальним варіантом утеплення стане рішення купити клінкерну плитку Stroeher в Москві, кріплення якої на термопанель проводиться за допомогою дуже високої адгезії пінополіуретану (плитку руками не відірвати). Обробка простору під затірку між клінкерними плитками проводиться за допомогою суміші кварцового піску в момент виготовлення виробів.

До стіни термопанель кріпиться за допомогою дюбелів в пластикові втулки кожні вісім отворів. Під здійсненням завершального етапу мається на увазі затирка між клінкерними плитками швів за допомогою спеціальних сухих сумішей, виготовлення яких ведеться за німецькою технологією. Скористатися можна 16 квітами.

Дотримуючись рекомендацій по монтажу, здійснення затирання швів, ви отримуєте кладку «під цеглу» в ідеальному виконанні. Вона виступить у ролі декоративної складової і як утеплювач захисної конструкції. Грунтується система клінкерних фасадних утеплювачів панелей на застосуванні унікального матеріалу пінополіуретану, що сприяє забезпеченню теплоізоляційних характеристик стін будівель і зниження витрат на опалення приміщення.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.