Паризький мітинг переріс у зіткнення з владою

Ця ганебна історія сталася можна сказати у центрі Європи, а саме у Франції.
Поліцейські вибили двері в квартиру і застрелили літнього китайця, що спричинило за собою сами масові за останні кілька років протести французів, повідомляє новинний портал - ссылка.

Париж знову захлеснула хвиля насильства. Зібраний мітинг з приводу вбивства 56-річного китайця поліцією, увібрав занадто багато обурення, що призвело до заворушень і зіткнень з властями. На даний момент зафіксовано, що щонайменше 3 офіцера поліції, які були поранені і близько 35 людей затримано.

Паризький мітинг переріс у зіткнення з владою
27 березня демонстранти почали збиратися біля поліцейської дільниці щоб вшанувати пам'ять убитого. Зібралося чимало людей, як китайців, так і не буйдужих до чужого горя французів.
Громадянин КНР Лю Шаойо, батько п'ятьох дітей, був застрелений у себе вдома увечері 26 березня співробітниками поліції, які приїхали на виклик про домашнє насильство.

Офіційна версія свідчить: Лю Шаойо напав на офіцера з гострим предметом (ножицями), врятував офіцера бронежилет, після чого напарник відкрив вогонь.
Однак родина загиблого заперечує напад, адвокат сім'ї так само бачить спірні моменти. Одна з дочок Лю Шаойо повідомила ЗМІ деякі обставини, батько пішов до дверей з ножицями в руках, так як готував рибу, співробітники поліції виламали двері і пролунав постріл.
МЗС КНР висунуло офіційний протест, закликаючи французькі власті до повного і ретельного розслідування того, що сталося. Ось таки гучні випадки трапляють у демократичній та передовій західній державі. Цікаво наша поліція теж швиденько дійде до таких новацій?

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.