Обстеження судин шиї та головного мозку за допомогою УЗД обладнання

Ультразвукове обстеження судин голови і шиї поєднується з допплерографией, за допомогою якої можна бачити рух крові по цих судинах і виявити різні відхилення кровотоку.

Доплерографія полягає в наступному. Спеціальний датчик приймає сигнал. Цей сигнал відбивається від елементів крові. Ці відбиті сигнали надходять назад в комп'ютер, який перетворює дані в зображення. Частота цього сигналу показує швидкість проходить кровотоку. Це і допомагає виявити багато проблем з судинами.

За допомогою цього обстеження можна отримати наступну інформацію:

Як і в інших випадках УЗД досліджень за допомогою подібного обладнання umetex.ru, це обстеження абсолютно безболісно, не вимагає ніякої підготовки і не має протипоказань. При проведенні обстеження пацієнт лежить на спині.Голова трохи піднята. Лікар спеціальним датчиком водить по області шиї і голови. На екрані комп'ютера відразу ж з'являється інформація, що дозволяє оцінити стан судин.

Ультразвукове дослідження судин шиї та головного мозку - це, напевно, єдиний точний спосіб виявити захворювання серцево-судинної системи.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.