Награда київської фабрики Roshen змінила керівника

На хвилі скандалу з українськими підприємствами Roshen, в чиїй продукції експерти Роспотребнадзора виявили заборонені речовини, генеральний директор київської кондитерської фабрики Roshen Євгеній Полтавцев рішенням наглядової ради звільнений із займаної посади. На його місце призначений колишній головний інженер підприємства Олександр Меланич. Договір з Меланичем укладений строком на п'ять років.

Крім того, членом дирекції підприємства строком на один рік призначений Микола Павленко, що працював до цього головним механіком фабрики. Про причини зміни керівництва підприємства інформація відсутня. Про те, чи стануться кадрові заміни на вінницькій, крменчугской і маріупольською фабриках, що випускають продукцію Roshen, також не повідомляється.

Нагадаємо, у кінці минулого місяця Роспотребнадзор заборонив ввезення в Росію кондитерських виробів українських фабрик Roshen після того, як були виявлені порушення за якістю. Українські партнери сподіваються, що після переговорів продукція Roshen повернеться на російський ринок.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.