Нафтогаз України заявляє про відкриття одного з найбільших в Україні нафтових родовищ за останні п’ятнадцять років

Геологорозвідники Нафтогазу України, проводячи роботи в Полтавській області по бурінню свердловини N 110 Руновщинская, яка знаходиться на Будищанско-Чутовском ділянці, виявив запаси нафти. За попередньою оцінкою, нафтове родовище оцінюється майже в 13 000 000 тонн, повідомляється в прес-релізі Нафтогазу.

Виявлене родовище - одне з найбільших в Україні. З цієї свердловини можна добувати по 106,8 м³ нафти в добу, тоді як середній щодобовий дебіт нафтових свердловин в країні складає не більше 10-15 м³. Нафтогаз України отримав ліцензію на розробку Будищанско-Чутовского ділянки у кінці 2011 року і приступив до буріння в третьому кварталі минулого року. Такі тривалі тимчасові витрати не пройшли дарма, виявлене родовище зможе принести відчутний доход економіці країни.

Щомісячний видобуток нафти в Україні оцінюється приблизно в 1,4 мільйона баррелів. Минулого року здобич сировини в країні скоротилася на 5,4 % і склала 17 мільйонів баррелів. У нинішньому році негативна тенденція продовжилася - здобич впала ще на 8,8 %.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.