Мінохоронздоров’я: В Україні знижується показник дитячої смертності і пологів з ускладненнями

За словами Олени Терещенко(начальника управління охорони материнства, дитинства і санаторного забезпечення міністерства охорони здоров'я України), в країні за підсумками минулого року знизилося число дитячої смертності, а також пологів з ускладненнями.

За підсумками 2012 року, якщо за 100 % беремо усі пологи, то пологів з ускладненнями всього 36 %. Це відповідає європейському показнику, - заявила Терещенко. Що стосується дитячої смертності, то за п'ять місяців 2013 року показник втрати дітей у віці до одного року склав 0,8 %. Минулого року цей показник дорівнював 0,9 %, а в 2011 і 2010 рр. - близько 1%.

Також Олена Терещенко відмітила, що близько 70 % породіль годують грудьми своїх малюків до досягнення ними шестимісячного віку. Начальник управління охорони материнства, дитинства і санаторного забезпечення міністерства охорони здоров'я України підкреслила, що грудне вигодовування сприяє формуванню імунітету у дітей, а жінка, що годує грудьми, отримує відпочинок репродуктивної системи. По числу новонароджених в Україні лідирує Донецька область.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.