Львівська облрада розкрила місцеві надра перед світовим газовим титаном

Львівська обласна рада 66-у голосами з 95-и схвалив проект угоди про спільне освоєння Олесской газової площі з компанією Chevron Ukraine B.V. Засідання тривало майже шість годин, представники В Свобода виступили категорично проти цього рішення.

Безпосередньо перед голосуванням в зал увірвалися шість жінок і з криками Ганьба!, Сланцевий газ - це другий Чорнобиль!, Не вбивайте наших дітей! спробували зірвати засідання облради. На те, щоб видворити протестуючих із залу, охороні було потрібно близько десяти хвилин, і засідання продовжилося.

За допомогою видобутку сланцевого газу Україна намагається понизити залежність від постачань газу з Росії. Спочатку законопроект про угоду з Chevron Ukraine B.V. назвали знищенням української землі і повернули на доопрацювання. Проте напередодні, 3 жовтня, проект все ж був схвалений. За словами радника міністра екології і природних ресурсів України Володимира Игнащенко, Сhevron збирається інвестувати в розробку і видобуток газу сланцевих порід на Олесской площі 25 мільярдів доларів.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.