МФО або банк?

Сьогодні у росіян, нарешті, з'явилася можливість вибору фінансової організації, що надає кредит готівкою або на картку.Раніше таку послугу надавали виключно банки. Однак банківські установи, як правило, ставлять своїм клієнтам дуже серйозні вимоги. Так, отримати кредит в банку може тільки лише працює позичальник. Для цього він повинен надати документи, що підтверджують його кредитоспроможність. Крім цього, клієнти з негативною кредитною історією назавжди потрапляють в «чорний список» банків. Таким чином, вони назавжди позбавляються можливості отримати позикові кошти в разі потреби.

Для того щоб уникнути такої ситуації з'явилися численні мікрофінансові організації або МФО. Ці організації спеціалізуються на наданні позик будь-яким категоріям населення. Більш того, мікрокредітной організації мають і безліч інших переваг.

переваги МФО

Як говорилося вище, одним з основних переваг МФО є відсутність жорстких вимог до позичальника. Для отримання позики в мікрофінансової організації позичальникові не потрібно надавати довідку з місця роботи, трудову книжку та інші документи. Оформлення позики в МФО вимагає надання лише паспорта громадянина РФ. Також варто відзначити, що мікрофінансові організації не вимагають надання майна під заставу. Більш того, отримати позику в МФО можна без поручителів.

До основних переваги мікрофінансових організацій також хочеться віднести той факт, що розгляд заявки і процес видачі кредиту не займає багато часу. Вся процедура зазвичай тривати 30-60 хвилин.

Мікрофінансові організації мають і безліч інших переваг:

Де знайти перелік перевірених МФО?

З огляду на, що останнім часом в Росії з'явилася величезна кількість МФО, нашим співвітчизникам дуже складно підібрати найбільш підходящий варіант мікрофінансової організації. Для того щоб уникнути подібної проблеми, варто використовувати сайт http://allzaims.ru/. На цьому сайті потенційні позичальники можуть знайти список надійних МФО, внесений до державного реєстру Центробанку.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.