Меркель має намір поговорити з Путіним про Україну і її євроінтеграцію

Після тимчасового призупинення Україною зближення з Євросоюзом канцлер Ангела Меркель має намір при першій нагоді особисто обговорити з президентом Росії Володимиром Путіним співпрацю ЄС зі своїми східними сусідами з числа колишніх радянських республік.

Меркель вважає, що Москва невірно інтерпретує інтеграційні процеси України, Молдавії, Азербайджану, Вірменії, Грузії і Білорусі. Співпраця Східного партнерства з Євросоюзом не спрямована проти Росії, - відмітила Меркель. - ЄС повинен домагатися того, щоб в ході інтеграції колишніх радянських республік знову не виникало конфронтації. Переговори з Москвою повинні мати на меті, щоб надалі не виникало протиріч між хорошими стосунками цих країн з Росією і хорошими стосунками з Брюсселем. Росія залишається стратегічним партнером Брюсселю, нагадала канцлер, вказавши, що не схвалює політичний тиск, який виявляється РФ на сусідів.

Також Меркель додала, що відмова України від підготовки угоди про асоціацію з Європейським Союзом міняє повістку саміту Східного партнерства, який повинен відбутися у кінці наступного тижня в Литві і на якому передбачалося підписати угоду між Україною і ЄС.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.