Київ заявляє, що Тимошенко говорить неправду про умови утримання

Представники Державної пенітенціарної служби України виступили із заявою, спростувальною слова засудженої екс-прем'єра Юлії Тимошенко про те, що в її лікарняній палаті встановлені приховані камери спостереження.

Нагадаємо, напередодні, 17 вересня, у виданні Українська правда було опубліковано інтерв'ю з укладеною Тимошенко, в якому екс-прем'єр-міністр заявила про те, що в приміщенні, де вона знаходиться, встановлені шістнадцять прихованих відеокамер, оснащених системою нічного бачення, а охороняє її сто чоловік, причому десять з них знаходяться безпосередньо поряд з ув'язненим. У приміщенні, де міститься засуджена, немає жодної відеокамери, у тому числі прихованих камер і засобів нічного бачення, - говориться в повідомленні інформаційної служби ГПтСУ. Крім того, за словами представників пенітенціарної служби, в палаті Тимошенко немає охорони.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко у кінці 2011 року була засуджена до семи років позбавлення волі за перевищення повноважень при підписанні газових контрактів з РФ. Зараз вона знаходиться на лікуванні в харківській лікарні.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.