Інтерактивні дошки. Де можна вигідно купити?

Інтерактивна дошка це потужний пристрій для проведення презентацій, який працює в зв'язці з комп'ютером і проектором. За типом проектування зображення інтерактивні дошки поділяють на дошки прямої і зворотньої проекції.

Інтерактивні дошки. Де можна вигідно купити?

Основні типи інтерактивних дошок

Інтерактивна дошка зустрічається в двох основних типах, з активною поверхнею та з пасивною. Мультимедійна дошка з пасивною поверхнею реагує тільки на спеціальні пристрої управління, такі як стилус та інші. Активна поверхня, ще називається сенсорною, може керуватися не тільки стилусом але і простим дотиком пальців рук до мультимедійної поверхні.

Де застосовуються

Застосовуються інтерактивні дошки в навчальному процесі, досить часто при проведенні відеоконференцій, а також для проведення презентацій.

Інтерактивна дошка Intboard

Інтерактивна дошка Intboard - дошка сенсорної технології. Дошка призначена для стандартних аудиторій місткістю до 40 осіб. Зручний інструмент для шкіл, ВНЗ, тренінг-центрів і приватних курсів.
Широкий набір можливостей та інструментів програмного забезпечення дозволяє легко і доступно пояснити будь-який складний матеріал, привертає увагу до уроку, навчання стає більш цікавим і живим.

Де вигідно купити

Придбати інтерактивну дошка Intboard Ви завжди можете за посиланням: купить интерактивную доску недорого.

Основні можливості

Можливість легкого доступу в інтернет допомагає процесу, дозволяючи оперативно знаходити додаткову інформацію по темі уроку. Інтерактивна Intboard має російське меню, докладний посібник користувача і опис програмного забезпечення російською мовою. Широкі можливості інструментарію дошки дозволяють проводити презентації куди більш жваво і цікаво, ніж на простому екрані. Презентація створюється і доповнюється прямо на очах слухачів, і вони відчувають себе активними учасниками процесу. Кожен може залишити свої виправлення та позначки на матеріалі. Все видно, все наочно, і все легко зберігається і виводиться на друк в будь-який момент.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.