Два пріоритетних критерію за вибором якісної керамічної плитки

Припустимо, що ви зважилися здійснити ремонт в квартирі. Доходите до ванної кімнати і розумієте, що хочеться змін, перш за все це стосується обридлих стін. Мабуть, найбільш поширений варіант для сучасного споживача - придбати і укласти керамічну плитку. Що ж, давайте поговоримо саме про це.

В першу чергу ви відправляєтеся в магазин будівельних матеріалів, щоб підібрати підходящу плитку. Деякі люди вважають критерій зовнішньої естетичності основоположним, однак на ділі куди важливіше вибрати по інших параметрах. Наприклад, базові вимоги щодо потенційної керамічної плитки - стійкість при впливі вологи і пари, солей і інших агресивних речовин.Щоб оцінити в магазині ступінь водонепроникності плитки, можете уважно оглянути задню частину листа. Якщо вас цікавить керамічна плитка Tubadzin, то купити її ви можете в спеціалізованому інтернет магазині за доступною ціною.

Вам потрібно хвилювати показник пористості керамічного підстави. Так ось, якщо він високий, значить, в руках низький сорт плитки, від цього водонепроникність також вище. Цей нюанс прямим чином позначається на міцності, твердості і ряді інших експлуатаційних характеристик. Інший важливий критерій вибору - розмір плиток і наскільки якісний цемент або клей застосовується. Якщо ви хочете покласти керамічну плитку на підлогу, то кращим рішенням стане рельєфна неслизька плитка, що дозволить запобігти виникненню травм. Не забувайте тримати в умі окремі нюанси: темні тони візуально роблять приміщення менше, тому краще зупинити вибір на світлих і яскравих рішеннях.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.