Індивідуальна медицина: у РФ можуть з’явитися персоніфіковані ліки

Російські виробники скористаються зарубіжними технологіями та досвідом з виготовлення персоніфікованих лікарських препаратів і медикаментів. Про це повідомляють «Известия», посилаючись на дані Державного інституту лікарських засобів та належних практик Мінпромторгу.

Міжнародне товариство фахівців в галузі фармацевтичної інженерії, чиє регіональне відділення відкриється в РФ в жовтні 2017 року, поділиться з російськими фармкомпаніями знаннями, необхідними для розробки індивідуальних ліків.

В даному випадку мова йде про медикаменти, які виготовляються для кожного конкретного пацієнта, з урахуванням його особливостей захворювання.

У Моз вважають, що подібні препарати більш ефективно допоможуть при лікуванні онкологічних і аутоімунних захворювань.

За словами президента Міжнародної асоціації фармацевтичного інжинірингу ЄАЕС Олександра Шаронова, Росія знаходиться на порозі індивідуалізованої медицини та кращий світовий досвід сфери фармацевтичного інжинірингу більш ніж 90 країн світу сприятиме вітчизняним фармкомпаніям добитися результату.

«Йдуть дослідження індивідуальних ліків на основі клітинних технологій: виробництво медикаментів для конкретної людини з його окремо узятих клітин. Це повинно допомогти активніше справлятися зі складними захворюваннями, такими як, наприклад, рак. Організм і перебіг його хвороби унікальні», – заявив голова ради директорів ЗАТ «Біокад» Дмитро Морозов.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.