Алюмінієві кутники, їх властивості та застосування.

алюминиевый уголокАлюмінієві кутники характеризуються м'якістю, піддатливістю, міцністю, завдяки чому застосовуються в різних сферах. Виходячи із сфери застосування, прийнято вибирати той чи інший вид профілю.

Алюмінієвим кутником називають цілісний пресований профіль, який не має поглиблень і виїмок. Випускається у виробництві у вигляді літери "Г". Для покриття поверхні такого виробувикористовують анодно-оксидні або порошкові полімерні речовини.

Алюмінієвий куточк і його використання

Алюмінієві кутники різняться по конструкціях і використовуються в наступних цілях:

  • при монтажі перегородок в офісах;
  • при установці і виготовленні вікон і дверей;
  • у декоруванні залу для виставки;
  • при виготовленні меблів;
  • у сфері будівництва.

Де замовити

Ми наполегливо радимо вам зробити замовлення на сайті компанії «ALUmarket»: алюминиевый уголок.Тут ви можете замовити не тільки вироби з алюмінієвого кутника, а також його обробку, зварювання і порошкове фарбування.

Алюмінієві кутники характеризуються м'якістю, піддатливістю, міцністю, завдяки чому застосовуються в різних сферах. Виходячи із сфери застосування, прийнято вибирати той чи інший вид профілю.

Алюмінієві кутники є одними з найбільш необхідних у побуті виробами, які виробляються з алюмінію. Це перший помічник не тільки будівельників, але і дизайнерів. Його основний стандартною функцією є кріплення. Він використовується для стикування, а так само в якості облицювального матеріалу. В дизайнерській сфері, алюмінієві кутники підкреслюють деталі інтер'єру, роблять на них акцент або ж служать в якості захисту меблів. Їх привабливий зовнішній вигляд - не єдине достоїнство! Легкість, гнучкість і тривалість терміну служби з року в рік підкреслюють всі користувачі. Ударостійкість і відсутність негативного впливу при зміні температури - чимало важливі характеристики!

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.