Електричний і пневматичний привід

Для систем, в яких використовується газоподібна речовина, застосовують пневматичні системи. Пневматика використовується протягом багатьох століть для регуляції і приведення в дію машин і різних систем шляхом нагнітання енергії. За допомогою приводу можна створити необхідний обсяг кінетичної або потенційної енергії, яка потрібна для роботи різних пристроїв.
Для автоматизації трубопровідної арматури застосовується також електричний привід. Використовується в промисловості, оскільки такий пристрій може бути застосовано в різних технологічних процесах. Електричний привід дає можливість відкривати і закривати, регулювати, діагностувати трубопровідну арматуру.

Опис і конструкція
Електроприводи відрізняються двигунами: приводи з мотором змінного і постійного струму. У складі конструкції може бути обмежене силове пристрій. У конструкції присутні: редуктор, спеціальне кріплення, датчики, покажчик положення, підключення та електричні з'єднання. Класичний привід має двигун:

Мотор розміщений в корпусі, закритому герметично. Сучасні моделі оснащені схемами управління, які можуть здійснювати регуляцію швидкості відкриття і інші функції.
Пневматичні управляються за допомогою оператора. Конструкція складається з централі, системи управління, механізми приводу (багатооборотні і поворотні).

переваги
Використання електричного приводу в промисловості вважається практичним і ефективним, завдяки широкому спектру переваг конструкції:

Електропривод застосовується для монтажу систем сигналізації. Завдяки використанню тільки одного виду енергії, цей вид приводу є найбільш практичним.
Варто відзначити також ряд недоліків електроприводу: високий рівень схильності до зносу, не варто вибирати цей вид приводу, якщо планується використання автономного джерела енергії для живлення системи. Не варто застосовувати привід такого типу, при високому рівні вибухонебезпечності на об'єкті.
Пневматичний привід застосовується на різних об'єктах, завдяки позитивним якостям цих приладів. Конкурентом цього приладу є привід електричного типу. Розглянемо переваги пневматичного приводу:

До недоліків відносять значну вагу і габарити пристрою, підвищений рівень шуму, високу вартість енергії, яка виходить в результаті роботи приводу.

Технічні особливості
Головна особливість пневмопривода - тиск, при якому пристрій працює ефективно. Тиск створюється в робочому тілі.Важливими показниками є крутний момент, швидкість обертання штока. Залежно від зовнішніх умов, в яких доведеться використовувати привід, необхідно уважно вивчати технічні особливості.
Крутний момент - основна характеристика електричного приводу. Варто звертати увагу на потужність, швидкість обертання штока, особливості інтерфейсу, матеріали виготовлення конструкції.

Якщо Вам потрібні приводу і регулююча арматура для опалення і теплопостачання, звертайтеся до професіоналів

за безкоштовним телефоном: 8-800-77-55-449

або по електронній пошті на сайті

www.gardarikamarket.ru

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.