Експерти впевнені: через 25 років буде дефіцит електрики для обслуговування комп’ютерів!

Роль комп'ютерів в житті людини зростає з кожним роком. Кількість електронних гаджетів зростає в геометричній прогресії, як, втім, і обсяги споживаної ними енергії. І це не кажучи вже про величезні дата-центрах або IT-компаніях, які використовують найпотужніші супер-комп'ютери, ніби засмоктуючі електрику в бездонну чорну діру. Якщо тенденція продовжиться, експерти впевнені, що до 2040 року людство буде виробляти менше електрики, ніж буде необхідно для підтримки працездатності комп'ютерів!

Виробники напівпровідників, а слідом за ними і процесорів, опублікували статистику, що спирається на вже наявну тенденцію. Споживання електрики за останні десять років зросла в рази! Згідно ретроперспектівному аналізу, до 2040 року споживання електрики комп'ютерами стане так високо, що людство просто не зможе виробляти його в достатніх для обслуговування ПК обсягах. Варто також відзначити, що тут ви можете придбати комплектуючі для комп'ютера за прийнятною ціною.

Гордон Мур пророкував про стіні для подальшого розвитку комп'ютерних технологій. Однак він говорив про природні фізичних перешкодах. Схоже, перед стіною Мура стане економічна стіна, яка і змусить зупинити нестримне зростання обчислювальної потужності процесорів. Уже сьогодні на обслуговування світової інфраструктур комп'ютерів доводиться значна частина світової енергії. Експерти небезпідставно побоюються, що через пару десятків років ця проблема стане як ніколи актуальною, і може зупинити людський прогрес.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.