Бінарні опціони або Форекс

Так само, як свого часу здобув популярність форекс, стали вельми поширені бінарні опціони. Щоб зрозуміти, яка з бірж вигідніше і доступніше для конкретного трейдера, необхідно розібратися в чому ж між ними різниця.

Отримання максимального доходу є часом вирішальним фактором при виборі біржі. З цієї точки зору для коротких проміжків часу краще вибір бінарних опціонів. Це обумовлено тим, що прибуток 75-90% забезпечена в разі коливання ціни в межах одного пункту в вірно вибраному трейдером напрямку (для цього може бути достатньо і однієї хвилини). Для отримання високого відсотка прибутку на Форексі необхідно спрогнозувати великі коливання цін в межах 50-100 пунктів і в досить тривалих часових проміжках (від одного місяця). Таким чином для новачків вигідніше бінарні опціони, що дозволяють отримати більший заробіток за менший час.

Ризик бінарних опціонів вище, ніж на форексі і пов'язано це з тим, що трейдер не має можливості достроково закрити операцію. У той час, як на форексі, в разі відхилення ціни від обраного напрямку, трейдер може закрити операцію в будь-який момент і мінімізувати тим самим свої втрати. Так само на форексі існує поняття кредитне плече. Це надання брокером «в борг» відсутньої суми для торгівлі. Але варто зазначити, що втратити цю суму не можливо, оскільки як тільки збиток стає дорівнює наявному депозиту - угода автоматично закривається.

Безумовно найбільш простий процес торгівлі бінарними опціонами. Гра на форексі вимагає постійного аналізу ринку, і вміння прогнозувати поведінку фінансового ринку, щоб зрозуміти в який момент необхідно вийти з ринку. Опціон досить просто купити і вказати напрямок зміни ціни. Більше ніяких дій трейдеру робити не потрібно. Проте максимально глибокий аналіз ринку необхідний для обох бірж з метою мінімізації збитків і отримання максимального доходу.

Тимчасові витрати для бінарних опціонів набагато менше, ніж для форекса на якому необхідно постійно працювати з наказами і впливати на хід операції.

Вибір виду трейдингу індивідуальний підхід для кожного брокера. Складно припустити яка стратегія виявиться найбільш вигідною для починаючого трейдера. Що стосується вхідних бар'єрів-то для опціонів, на даний момент, вони є найнижчими в світі трейдингу.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.