Жителі Близького Сходу висловили своє відношення до кончини Ариеля Шарона

Палестинці з Сектора Газа вийшли на вулиці, вітаючи кончину політика, називаючи його тираном і злочинцем.

- Я думаю, що реакція нашої нації на смерть Шарон пов'язана з його вчинками, - сказав член організації звільнення Палестини Васель Абу Юсеф. - Він вчинив ряд злочинів проти народу Палестини. Він за допомогою зброї намагався запобігти становленню палестинської держави.

У Тегерані супротивники політики Ариеля Шарона відносно створення палестинської автономії також негативно відзивалися про смерть Шарон.

- Безперечно ті, хто знайомий з поточним станом справ на Близькому Сході, щасливі, що Шарон не стало, - сказав житель Тегерана. - Він приніс багато страждань палестинському народу.

Про суперечливу політику Ариеля Шарона в ефірі висловився заступник міністра закордонних справ Ізраїлю Зеев Елькин.

- Поза сумнівом, потрібно згадати про Шарон як про бойового генерала. З ним пов'язані немало доблесних перемог ізраїльської армії. Шарон була однією з головних фігур в ізраїльських війнах. Він багато зробив для захисту країни. Але як прем'єр-міністр він суперечлива фігура, - сказав Зеев Елькин. - Що стосується рішення поховати його поряд з дружиною - це рішення його синів, воно не політичне. Шарон важко оплакувала смерть дружини, тому він сам хотів бути похований поряд з нею. На офіційні похорони будуть запрошені світові лідери, поки говорити про прізвища не варто, але, швидше за все, похорони відбудуться в понеділок.

Нагадаємо, 11 січня в ізраїльській Шиба після тривалої хвороби у віці 85 років помер екс-прем'єр Ізраїлю Ариель Шарон.

Впродовж 8 років він знаходиться в комі після великого інсульту. Його стан різко погіршав 1 січня 2014. У екс-прем'єра почалася гостра ниркова недостатність, що згодом привело до системної відмови органів.

Члени сім'ї Шарон прийняли рішення відмовитися від медичних процедур для продовження життя пацієнта. Колишній політик залишався підключеним до апаратів життєзабезпечення, проте від хірургічного і іншого значного втручання вирішено було відмовитися.

Ариель Шарон буде похований з державними почестями в його маєтку в пустелі Негев поряд з дружиною Лілі, яка померла в 2000 році.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.