Захарченко обіцяє покарати тих, хто погрожує правоохоронцям

Міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко пообіцяв відповідним чином реагувати на загрози на адресу працівників правоохоронних органів і членів їх сімей у світлі останніх подій в країні.

Громадськості нав'язується думка і пропагується ненависть до міліціонера і правоохоронної системи в цілому. Лунають заклики до непокори, окремі особи прибігають до загроз на адресу правоохоронців і навіть - до членів їх сімей. Це усе має ознаки злочину, а про моральну сторону таких вчинків нічого і коментувати. Ми негайно реагуватимемо у рамках закону на загрози працівникам правоохоронних органів, суддів і членам їх сімей, - заявив міністр. Нагадаємо, про залякування його сім'ї і інших чиновників написав на своїй сторіночці в Facebook і прем'єр-міністр країни Микола Азаров.

За словами міністра, такі вчинки є ганебними. Глава МВС України призвав громадськість не піддаватися на провокації і не здійснювати дії, які мають ознаки злочину. На воскресінні, 8 грудня, опозицією запланована масова акція протесту на площі Незалежності.

Comments are closed.