Замначальника Генштабу ВС України позбавили допуску до держтаємниці

Рішенням Служби безпеки України адмірал Ігор Кабаненко(перший заступник начальника Генштабу ВС України) позбавлений допуску до державної таємниці.

Причиною усунення Кабаненко від важливих матеріалів послужили недавні обшуки, які були проведені співробітниками СБУ в кабінетах перших осіб Генерального штабу України. Як повідомили джерела в СБУ, у полі зору спецслужби виявилися начальники, що не мають особливих повноважень в розподілі фінансових потоків, та зате відповідальні за хід бойової підготовки і стан боєготовності армії і флоту. На робочих місцях воєначальників були знайдені копії секретних документів.

Найближчим часом доступу до державної таємниці будуть також позбавлені заступник начальника Генштабу, генерал-лейтенант Юрій Думанский і начальник Головного управління оборонного і мобілізаційного планування Генштабу, генерал-лейтенант Валерій Аскаров. Наявність копій секретних документів в кабінетах високопоставлених військовослужбовок надає право на збудження кримінального виробництва.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.