Замість Турчинова і Луценка до Тимошенко прийшли Пашинский і Аваков

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко запросила побачення зі своїми соратниками сьогодні, 5 серпня, в день другої річниці її укладення. Про це повідомила українська пенітенціарна служба. Такий дозвіл їй надали.

Юлія Тимошенко учора, 4 серпня, написала заяву на ім'я керівництво Качановской виправної колонії з проханням надати їй короткострокове побачення з Олександром Турчиновим, Арсенієм Яценюком і Юрієм Луценком. Проте прийшли відвідати Тимошенко в Харківську лікарню, де екс-прем'єр знаходиться на лікуванні, лідер парламентської фракції Батьківщина Арсеній Яценюк і депутати фракції Арсен Аваков і Сергій Пашинский. У 12:55 вони зайшли на короткострокове побачення до Юлії Тимошенко в ЦКЛ №5. Слід сказати, що до екс-прем'єра уперше за три місяці пришли на короткострокове побачення.

Згідно із законом, короткострокове побачення триває до 4 годин і надається 1 раз на місяць. У квітні і травні Тимошенко не змогла скористатися своїм правом на короткострокове побачення, оскільки відмовлялася входити до кімнати для побачень. У липні ув'язнений не звертався з проханням про надання їй короткострокового побачення.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.