Жінка не прорахувала можливі наслідки втечі через вікно!

Хто ж не пам'ятає знамениті слова Винни-пуха, який застряг при виході з нори Кролика, - «Ти що, застряг?! Ні, я просто відпочиваю»!. Приблизно такий же курйозний випадок стався в райвідділі Ворошиловского району Донецька.

 

А почалося все з того що в райвідділ Ворошиловского району міліції поступив тривожний виклик з одного з нічних клубів.  Виїхавши на виклик в четвер 31 січня 2013 близько чотирьох ранку, міліціонери побачили головну героїню скандалу - дуже п'яна жінка розмахувала ножами, погрожуючи охоронцям клубу. А почалося все з того що охоронці намагалися заспокоїти жінку яка непристойно приставала до відпочивальників в клубі чоловікам. Жінку доставили у відділення міліції. Де і вдалося встановити її особу, нею виявилася місцева 43 - літня  мешканка Донецька. Виявилось, що дебоширка і велика любителька чоловіків працює   в одній з великих торгових мереж міста на посаді топ- менеджера.

І ось тут почалося найсмішніше. У найсильнішому алкогольному сп'янінні вона вирішила втекти з відділення міліції через невелике вікно в туалеті. Але, до величезного жаль заарештованої жінки вона застрягла у віконному отворі і без сторонньої допомоги не могла зрушаться з місця «ні туди, ні сюди».

Цю новину так і хочеться закінчити ще однією цитатою з популярного мультфільму:

"Після того, як Пух побував в гостях, він подумав, що, мабуть, не варто занадто довго засиджуватися, якщо ти не хочеш потрапити у безвихідь. А що подумав Кролик, ніхто не дізнався. Тому що він був дуже вихований".

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.