Єврокомісія не надаватиме Україні фінансової допомоги

Прохання України про надання 20 млрд євро фінансової допомоги відхилили в Європейській комісії. Про це заявив представник Єврокомісії Оливье Бейли.

Учора, 11 грудня, прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив, що Україні потрібна фінансова допомога у розмірі 20 мільярдів євро для компенсації втрат у разі підписання Угоди про асоціацію з Європейським союзом. По словах же Олів'є Бейли, розроблений проект угоди і так дуже допоможе Україні досягти підйому економіки, оскільки містить, зокрема, плани інвестицій. Матеріальне благополуччя і майбутнє України не повинні стає предметів торгів, де перемога дістається тому, хто готовий заплатити більше, - відмітив представник Єврокомісії.

Голова Комітету економістів України Андрій Новак упевнений, що для уряду і для Нацбанку терміново потрібні великі суми грошей. Оскільки, за його словами, на кінець року сформувався величезний дефіцит бюджету, а золотовалютні резерви опустилися нижче мінімального граничного рівня. Найбільш реальне джерело, звідки уряд і Нацбанк можуть узяти такі гроші - це транші МВФ. Тим більше що гроші МВФ є найдешевшими, - заявив Новак.

Аквариумы в интерьере дома


Аквариумы в интерьере дома


Выбор входной двери для дома


Выбор входной двери для дома


Comments are closed.